Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy, 

z przyjemnością informujemy, że ponownie otwarta została możliwość rejestracji dla osób chcących wziąć udział w Kongresie Polskiego Przekładoznawstwa z referatem. Do końca września 2021 można zgłaszać propozycje wystąpień w ramach istniejących paneli albo poza nimi. Zgłoszonych i potwierdzonych referatów jest dużo, więc liczba miejsc dla nowych mówców z konieczności jest ograniczona! 

Link do rejestracji

Logo Kongresu Polskiego Przekładoznawsta

Terminy:

Rejestracja została zakończona.

 

Zgłoszenia:

Zgłoszenie uczestnictwa w Kongresie wymaga wypełnienia formularza rejestracji.

 

Aby zgłosić temat wystąpienia i streszczenie, należy zalogować się na swoje konto.

 

Wzór zgłoszenia do pobrania tutaj.

 

Opłaty:

Po dokonaniu rejestracji w systemie, uczestnik otrzymuje automatyczną wiadomość z numerem konta, na które należy wnieść opłatę. Tytuł przelewu powinien zawierać imię i nazwisko uczestnika, oraz nazwę konferencji. 

Podczas rejestracji należy wybrać typ opłaty konferencyjnej:

  • 450 zł dla pracowników naukowych

  • 250 zł dla doktorantów i studentów

Opłata konferencyjna obowiązuje wszystkich delegatów i obejmuje koszt uczestnictwa w dyskusjach plenarnych i obradach sesji tematycznych Kongresu, materiały konferencyjne, przerwy kawowe, inauguracyjną lampkę wina oraz wspólną kolację w drugim dniu Kongresu. Opłata jest w złotówkach i zawiera koszt transakcji kartą kredytową. W przypadku dokonywania opłaty za pomocą przelewu bankowego, ewentualne koszty operacji są po stronie uczestnika.

Ostateczny termin wniesienia opłaty upływa 28.02.2022.

 

Rezygnacja z udziału i zwrot kosztów:

Rezygnację z udziału w Kongresie należy zgłaszać pisemnie na adres kongrespolskiegoprzekladoznawstwa@uj.edu.pl oraz konferencje@uj.edu.pl

Termin rezygnacji z możliwością zwrotu opłaty (pomniejszonej o koszty transferów) upływa 31 grudnia 2020. Po tym terminie zwrot wniesionej opłaty nie będzie możliwy.  

Wszystkie zwroty zostaną zrealizowane po zakończeniu Kongresu.